Cena a spôsob dopravy

Cena a spôsob dopravy

V prípade objednávky nad 80 EUR je poštovné zadarmo. Poštovné nad 80 EUR zadarmo sa vzťahuje len na územie SR.

 

Pri akcii poštovné zdarma: 

- sa vernostné body nepripisujú

- ak sa rozhodne zákazník tovar čiastočne alebo úplne vrátiť z rôzných dôvodou (nesadla veľkosť, iné) bude zákazníkovi účtované aj poštovné podľa našich obchodných podmienok. Suma za poštovné bude odrátaná od sumy na vrátenie.

 

Tovar odosielame prostredníctvom kuriérskej služby.

Tovar doručujeme do 1-3 pracovných dní od expedovania zásielky. V okamihu expedovania zásielky sú vám na email doručené informácie. V prípade, že vás kuriér nezastihne na uvedenej adrese, bude Vám balík doručovať aj nasledujúci pracovný deň. 

5.1 Dobierka -  Tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď dostanete balík.
PREVEZMEM = ZAPLATÍM 
V tomto prípade si účtujeme poplatok podľa výšky objednávky.
Tovar odosielame na dobierku len v rámci SR.
objednávka do 80 EUR: poštovné 4 €
objednávka nad 80 EUR /vrátane/ : poštovné 0 €
V prípade, že si zákazník tovar objedná formou dobierky a tovar si neprevezme, pri ďalšej objednávke mu tovar bude zaslaný až po úhrade danej sumy prevodom na účet!

5.2 Bankový prevod - tovar si objednáte a my vám zašleme naše číslo účtu a variabilný symbol. Čiže tovar najskôr zaplatíte prevodom na náš účet max. do 3 prac. dni a my po prijatí  platby zasielame balík k Vám a informujeme vás e-mailom o jeho odoslaní.

Objednávka v rámci SR 
objednávka do 80 EUR: poštovné 3.00 €
objednávka nad 80 EUR /vrátane/ : poštovné 0 €

Zasielanie tovaru do zahraničia:

Pri objednaní tovaru do zahraničia nás prosím kontaktuje formou emailu info@divamoda.sk, alebo telefonicky. Za tovar sa platí vopred bankovým prevodom. Pri tomto spôsobe platby je Kupujúcemu zaslaný tovar po pripísaní celej sumy tovaru uvedenej v objednávke spolu s poštovným na účet Predávajúceho.