Cena a spôsob dopravy


V prípade objednávky nad 80 EUR je poštovné zdarma. Poštovné nad 80 EUR zadarmo sa vzťahuje len na územie SR a ČR pri platbe bankovým prevodom alebo kartou. 

Pri akcii poštovné zdarma:

- sa vernostné body nepripisujú


Expedičné náklady a poštovné:


Objednávky v rámci Slovenska 

Dobierka 

Tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď dostanete balík.
PREVEZMEM = ZAPLATÍM 
V tomto prípade si účtujeme poplatok podľa výšky objednávky.
Tovar odosielame na dobierku len v rámci SR.
objednávka do 80 EUR: poštovné 4,50 €
objednávka nad 80 EUR /vrátane/ : poštovné 1 €
V prípade, že si zákazník tovar objedná formou dobierky a tovar si neprevezme, pri ďalšej objednávke mu tovar bude zaslaný až po úhrade danej sumy prevodom na účet!

Bankový prevod

Tovar si objednáte a my vám zašleme naše číslo účtu a variabilný symbol . Čiže tovar najskôr zaplatíte prevodom na náš účet my po  prijatí  platby zasielame balík k vám a informujeme vás o jeho odoslaní.
Objednávka v rámci SR (doručenie kuriérskou službou)
- objednávka do 80 EUR: poštovné 3,50€
- objednávka nad 80 EUR /vrátane/ : poštovné 0 €

Platba kartou - TRUST PAY

objednávka do 80 EUR: poštovné 3,50 €
objednávka nad 80 EUR /vrátane/ : poštovné 0 €


Objednávky do zahraničia

Česká Republika, Rakúsko, Maďarsko do 3kg - poštovné 5€, Platba - Bankový prevod, Platba kartou TrustPay, Okamžitý bankový prevod TrustPay.


Nemecko, Poľsko do 3 kg - poštovné 10€, Platba - Bankový prevod, Platba kartou TrustPay, Okamžitý bankový prevod TrustPay.

Výška poštovného do ostatných krajín EU do 3kg  je 25 €. Objednávka bude expedovaná až po prijatí peňazí na náš účet. 

PLATBA NA DOBIERKU MIMO ÚZEMIA SR NIEJE MOŽNÁ.Tovar odosielame prostredníctvom kuriérskej služby DPD.

Tovar doručujeme do 1-3 pracovných dní od expedovania zásielky. V okamihu expedovania zásielky sú vám na email doručené informácie. Pri nečakaných okolnostiach sa môže doba dodania predĺžiť. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť objednávku. 
Po odoslaní vašej objednávky, Vám pošleme potvrdzujúci mail, v prípade, že Vám tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás. 
V prípade, že si kupujúci na základe záväznej objednávky zásielku na dobierku neprevezme z rôznych dôvodov, predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť zmluvnú pokutu vo výške  20 Eur. Objednávateľovi budú zaslané všetky potrebné informácie a možnosti zaplatenia zmluvnej pokuty doporučene na adresu ktorú uviedol pri objednávke, s povinnosťou uhradenia do 5 kalendárnych dní. V prípade, že objednávateľ pokutu neuhradí, pohľadávka bude postúpená tretej strane, ktorá ju bude mimosúdnou cestou vymáhať. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení, a požaduje opätovné doručenie objednávky, je povinný uhradiť náklady prvého pokusu o doručenie, ako aj opätovného doručenia objednávky.